Mia Elizabeth Fail & Kevin Hart

9. října 2015 v 12:17 | Devlin píše ... |  Moje rodiny

Mia Elizabeth Fail & Kevin Hart

Ahoj všichni. Dnes tu mám nejnovejší rodinku za kterou hraji a ráda bych vám ji představila. Hraji za ni 4 dny a staršne poslední dobou skáču k jiním ordinkám a tu před tím vymažu :D

Kevin Hart je nezaměstnaný. Nemá rád televizy a jinou elektroniku, má štěstí je romantik a rodiný typ. A jeho nejvetší láskou je hudba a chce mít kapelu jednoho simíka a hrát na všechny nástroje. Ale víc než hudbu miluje svoji přítelkyni.

Mia Elizabeth Fail je také nezamestnaná protože touží po velké rodině je romantická, miluje děcké pořady v televizy ráda vaří a maluje obrazy.

Rodinka samodřejme neměla žádné peníze tak Mia šla pokoušet štěstí ke studni přání a vyhrála dvě luxusní auta za 105 000 simoleonů. Oba z toho byly nadšení tak jsme jim postavila noví velký dům (ale o něm až jindy)
Přišel čtvrtek den odpočinku a velké letní párty u bazénu (byla tam 4 simíci včetně mích :D ). Čas na relaxaci v bazénu a plno párků v rohlíku. Dva náštevnící zabraly klouzačku a Mia si šla radši hrát s vodopádem.

A když byla to teplo rozhodly se schladit Velkou vodní bitvou přeci jenom je jen pro 4.Mia se vodní balónkům luxusně vyhýbala a dávala protovníkům pěkně zabrat protože měla perfektní mušku a za to Kevin ten to párkrát schytal do břicha ale jinak je převálcovaly.

Párty skončila a hosté si ji užily ti dva šly na festival a snís další párky v rohlíku protože jich za celí den něměly dost a nejvetším nenažrancem se stala Mia.

Mia zkusila i opalovací budku protože se neopálila přírodně jak Kevin a docela jim to oboum slušelo.


Druhý den se rozhodly pokračovat v odpočinku ale u moře tak zašly na pláž a oba doplnovaly své opálení.

A přeci jenom jsou mladý zamilovaný pár tak vždy dojde i na mazlení měli k tomu i krásný západ slunce. Kevina dojal romantická atmosvéra.
Tak Miu požádal o ruku a ta skákala radostí a samodřejmě že souhlasila.

Diskuze:
Líbila se vám rodinka?
Jakou myslíte že budou mít svadbu soukormou nebo "velkou" se 2 hosty :D?
Chcete sní další článek? 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.